Rituál pěti elementů - kniha návštěv

Poděkování nejen za kurz Rituál 5 elementů

Chtěla bych poděkovat Dušanovi za krásný zážitek, kterého se mi dostalo v podobě jeho kurzu. Samotná masáž hovoří o svém stvořiteli mnohé, jeho otevřenost a laskavý přístup, jdoucí ruku v ruce s ochotou podělit se o své umění a vědění, mě prostě a jednoduše nadchla. Nejsem masér a až dosud nikdy mě ani nikoho v mém okolí nenapadlo, že bych jím mohla někdy být, ale díky Dušanovi se jím nejspíš opravdu stanu. Netušila jsem, že masáž může obdarovávat nejen toho, kdo jí přijímá, ale také toho, kdo jí dává. Během těch dvou dnů jsem se dozvěděla mnohem víc, než jak zvládnout všechny ty krásné techniky a jsem za to velmi vděčná. Jak už tu někdo přede mnou napsal, je skvělé být v ten správný čas na správném místě a já k tomu ještě dodám s těmi správnými lidmi. Doporučuji tento kurz nejen masérům, kteří chtějí svým klientům nabídnout něco opravdu nevšedního, ale i lidem, kteří hledají a možná sami ještě tak úplně nevědí co, protože já jsem to tu našla a jsem za to velmi vděčná. A co se praktického využití týká, včera jsem dokončila kurz, dnes jsem objednala masérské lehátko, už mám prvních 8 zájemců a nemůžu se dočkat.... Díky Dušane!

Přidat nový příspěvek